מדיניות פרטיות

האתר נוקט באמצעים שונים לשמור על חשאיות המידע המאוחסן אצלו ועל פרטיותם של המשתמשים.

שימוש בנתונים פרטיים:
שמירה על חשאיות המידע האישי של המשתמשים מאוד חשובה ל- לצאת. 
החברה נוקטת באמצעי זהירות ברמה הכי גבוהה על מנת לשמור על סודיות המידע הפרטי שלך ועל פי דין.

זהות משתמשים:
נתונים אישיים הקשורים לאתר ה www.latset.co.il נאספים על ידי לצאת לצורך רכישת כרטיס.

ניהול ההזמנות שלך:
כל המידע והנתונים עליך נחוצים לניהול ההזמנה ולקשרים העסקיים שלנו. הם מאפשרים לנו לשלוח לך את הכרטיסים, ובמידת הצורך, ליצור איתך קשר במקרה של ביטול או שינוי של תאריך, לוח זמנים או מקום של מופע שהזמנת. מידע זה והנתונים נשמרים גם לצורכי ביטחון, על מנת לעמוד בהתחייבויות משפטיות ורגולטוריות.

התאמה אישית של השירותים שלנו:
המידע והנתונים מאפשרים לנו לשפר את איכות השירות שלנו ולהתאים עברוכם את השירותים שאנו מציעים לך ואת המידע שאנו שולחים לך.

עדכונים:
ישלחו אליך עדכונים והטבות דרך הדואר אלקטרוני או הודעות . אנו מודדים את שיעור הפתיחה של ההודעות שלנו כדי שיתאימו ביותר לצרכיך.
בהתאם לאפשרויות שבוצעו בעת פתיחה או ייעוץ בחשבונך, סביר להניח שתקבל הצעות ומידע על לצאת . אם אינך מעוניין לקבל הצעות ומידע מ – לצאת ,תוכל להתנגד לדברי הדואר על-ידי הקישור להסרת רישום שנמצא במייל הראשון שתקבל או באמצעות הטופס שלנו בדף הקשר .

למניעת הונאה:
על מנת להבטיח את התהליך של ההזמנת הכרטיסים ובכך להבטיח לך את איכות השירות המיטבית, הנתונים האישיים שנאספו במסגרת רכישת הכרטיסים מעובדים גם על ידי לצאת על מנת לקבוע את רמת הסיכון ההונאה הקשורה לכל הזמנה, ובמידת הצורך, לעזור לשנות את תנאי ביצועם.
אנו עשויים לנקוט באמצעי אבטחה, כגון לבקש מסמכים נוספים או להציע שיטה חלופית לספק כרטיסים (למשל איסוף באתר), בהתאם לתוצאות הבדיקה שבוצעה במהלך ההזמנות. אמצעים אלה עשויים להקפיא את תהליך ההזמנה או לבטל את ההזמנה.
במהלך ביצוע ההזמנת המידע המסומנת בכוכבית הינה חובה, עליכם להקפיד למלא מידע זה בצורה נכונה. מידע שגוי או לא מובן עלול להביא לביטול ההזמנה. התרחשות אירוע (כגון אי ביצוע תשלום עקב שימוש במרמה באמצעי תשלום, הונאת מסירה וכו ‘) עלול להביא לתיעוד שלילי בקובץ התרעה, מה שעשוי להביא אותנו לביצוע בדיקות נוספות בהזמנות עתידיות.
בכל עת במהלך ניתוח הסיכון שנערך על ידי לצאת, אתה רשאי להציג את ההערות שלך. בנוסף, יש לך זכות לגישה, תיקון, מחיקה והתנגדות לפי חוק. בהתאם לתקנות הקיימות, בקשתך צריכה לכלול את חתימתך, צילום של תעודת זהות הנושאת חתימתך ולציין את הכתובת אליה יש לשלוח את התגובה.
כדי לממש את זכויותיכם ביחס למאבק בהונאה, עליכם לשלוח את בקשתכם באופן אלקטרוני בדף יצירת הקשר שלנו, תוך ציון שמכם המלא, כתובת הדואר האלקטרוני, ובמידת האפשר, את מספר הלקוח.

נתונים שנאספו באתרנו:
אנו אוספים ומעבדים את שמך, כתובתך, כתובת הדוא”ל, סיסמא, מספר טלפון, כתובת IP, נתוני חיבור וניווט, היסטוריית הזמנות, העדפות, אירועים ותערוכות, אירועי משלוח ותלונות.
נתוני חובה או האופציונאלי מצוינים על ידי כוכבית. נתונים מסוימים נאספים אוטומטית כתוצאה מהפעולות שלך באתר www.latset.co.il .
אנו מבצעים גם מדידות קהל, כגון מספר הצפיות בדף, תדירות הביקורים באתר ,פעילות המבקרים באתר ושימוש חוזר באתר .
הנתונים הנאספים באתר www.latset.co.il מיועדים ל-לצאת. ניתן להעביר אותם לחברות הקבלנות המשנה שבהן משתמש החברה לצורך ביצוע שירותים והזמנות, כולל ניהול, ביצוע, עיבוד ותשלום.
כחלק מארגון ההצגה והזמנתך, הנתונים הנחוצים ביותר לתוכנית שהזמנת, צפויים גם הם להיות מועברים למארגנים/מפיקים מטעמנו.

(cookies)עוגיות:
האתר שלנו נועד להיות קשוב במיוחד לצרכים ולציפיות של הלקוחות שלנו. אמצעים אלה נדרשים לצורך תפעולו השוטף והתקין של האתר, לאימות פרטים, ניהול סל הקניות שלך, להתאים את האתר להעדפותיך האישיות, להקלת השימוש החוזר באתר וכן לשליחת עדכונים.

שימוש בנתונים שלך בקשר לרשתות חברתיות:
אנו מזמינים אותך להתייעץ עם מדיניות הפרטיות של רשתות חברתיות בכדי להיות מודע למטרות השימוש, בפרט בפרסום וכן במידע ניווט שנאסף על ידי רשתות חברתיות בקשר לתכונות והיישומים הקיימים באתר שלנו. אתה יכול להגדיר ישירות ברשתות החברתיות את הגישה לחיסיון של הנתונים שלך. לצאת אינה אחראית לשימוש בנתונים שלך ברשתות החברתיות.

לצאת © 2018 כל הזכויות שמורות